באופן אישי

שמי לימור חייט – נשואה, אימא ל-3 ילדים ומתגוררת בפרדסיה. בבעלותי משרד עורכי דין ונוטריון בנתניה העוסק במקרקעין, בדיני עבודה ובגביה מנהלית ברשויות.

הדרך המקצועית שלי

עוד בילדותי חלמתי להיות עורכת דין, ומיד לאחר סיום שירותי הצבאי כקצינת קשר התחלתי ללמוד משפטים. תוך כדי הלימודים נישאתי והפכתי לאימא צעירה. בתחילת דרכי כעורכת דין חשתי קושי בשילוב האימהות לצד טיפוח הקריירה, ובשלב מוקדם בחיי הבנתי שאני לא מוכנה להזניח את האימהות על חשבון קריירה מקצועית עצמאית.

לפני כ-3 שנים פוטרתי ממקום עבודתי בשל צמצומים, ודווקא מהמקום הנמוך בחיי ראיתי את האור וקיבלתי את המתנה הכי גדולה בחיי המקצועיים. זכיתי להגשים את חלומי – לפתוח משרד עצמאי ובו בזמן לא לוותר על האימהות שלי.

הערך המוסף שלי

במסגרת עבודתי אני מטפלת בתיקי פרו-בנו, שהצלחתם מספקת אותי מאוד. אין כמו הנתינה לאחר. אני מאחלת לעצמי שהעשייה המקצועית תמשיך למלא אותי בחדווה, בעניין ובסיפוק.

רגעי הקסם שלי

הרגע שבו אני עוצרת את היום לכמה דקות, בשביל להודות ולהוקיר תודה על כל מה שיש בחיי – האמונה והביטחון בבורא עולם, הבעל התומך, ילדיי הנפלאים, פרנסתי ועוד שפע של מתנות חינם בכל רגע ורגע, דווקא בדברים הקטנים של היום. מבחינתי שום דבר בחיי אינו מובן מאליו ואני מרגישה ברת מזל.

תוכניות מקצועיות לעתיד

המשך צמיחה והגדלת חוג הלקוחות, תוך שמירה על מקצועיות, איכות, זמינות ונאמנות לכלל לקוחותיי.
אשמח לעמוד לרשותכם בכל דבר ועניין: 09-7718050
WhatsApp chat
דילוג לתוכן